Zajímavosti

Power Ski - motorový surf

Power Ski - motorový surf
  V roce 2006 vznikl konstruktérský počin firmy Power Ski Jetboards, který si na rozdíl od vodního skůtru zachovává vlastnosti surfového prkna (zatáčení náklonem) a přitom disponuje 40 koňovým motorem 250ccm.  Pořád trochu hamatné, ale carving po vodní hladině jak má být i bez vln....
>>

Airboard - vznášedlo

Airboard - vznášedlo
  Osobní vznášedýlko Hoverboard je k mání za nějakých 14 000 USD. Zatáčí se náklonem těla a zdá se že to má i nějakou ryclost - viz video zde.    Více o produktu zde.
>>

Aquaskipper - samohyb na vodu

Aquaskipper - samohyb na vodu
  Pohyb na způsob ryby, využívá vztlaku na vodorovných ploutvích. Dokonce se dá dostat do skluzu po vlně viz video zde a dá se na něm mazat 30 km/h. To vše vlastním pohybem. V Česku se už dá koupit, podívejte se sem.  
>>

Wheelman - motorboard

Wheelman - motorboard
  Nohy v kolech, rychlost přes 45km/h a schopnost jízdy terénem. To je wheelman, dvojkolka s motorem 50 ccm. Video viz zde   zajímá Vás více o tomto produktu - podívejte se sem!
>>

Booster blades - šlapací brusle

Booster blades - šlapací brusle
  Spojení šlapacího pohybu na kole a inline bruslí vznikla zajímavost šlapacích bruslí.        Vynález pochází z Anglie a vymyslel jej Bryan Rawling. Několik let si lámal hlavu, jak vytvořit produkt, který by využíval klasického cyklistického pedálu tak, aniž by...
>>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.